SKX013 banden

Dit product is momenteel niet op voorraad.

Categorie:

Beschrijving

Deze banden alleen bestellen in combinatie met een SKX013 !! Als je per ongeluk via Google op deze pagina bent gekomen: niet bestellen want de bestelling wordt geannuleerd.
De banden die ik aanbied zijn kwaliteitsbanden van Taikonaut time en worden dus niet door Seiko geproduceerd. Ze hebben standaard geen Seiko sluiting maar een stevige merkloze sluiting! (deze is ook los te koop): de band komt bij deze sluiting onder “de klep” en de bevestiging daar is ook steviger dan bij een Seiko sluiting. Het sluiten zelf gebeurt met een double-lock sluiting, net zoals bij een Seiko sluiting. Ik kan de neutrale sluiting tegen meerprijs vervangen door een Seiko sluiting of een andere merkloze sluiting. De banden hebben schakels die geschroefd zijn: schakels kan je met een kleine schroevendraaier (1.4mm) eenvoudig verwijderen.
De eindstukken en de schakels zijn van solide staal, geen gevouwen stukjes staal zoals bijvoorbeeld in de Seiko jubilee zitten. Nadeel van de solide eindstukken is wel dat deze banden hierdoor alleen geschikt zijn voor de SKX013-kast.
Gebruik bij een rubber band of nato de dikke Seiko push pins (worden los meegeleverd), of speciale standaard psuh pins met dikke punten zodat de gaten in de lugs opgevuld worden!
  1. Solid Oyster, met een 18mm sluiting.
  2. Solid Presidential, met een 18mm sluiting. Op het eindstuk na identiek aan de seiko Presidential die op de SKXA53 gemonteerd werd.

 

De banden “hangen” aan het middelste gedeelte van het eindstuk waarmee de band aan de kast vast zit, hierdoor neemt de lug-tot-lug afstand met ongeveer 8mm toe.

Tip voor montage:
Eerst zonder push pins de eindstukken tussen de lugs doorhalen.
Zo verwijder je eventuele braampjes op de lugs bij de gaten voor de push pins.

 

Sluitingen

Er kunnen verschillende sluitingen gekozen worden (van links naar rechts):
1. Neutraal 3 verstelgaten
2. V-clasp 6 verstelgaten (komt het dichtst in de buurt van originele SKX007 sluiting)
3 Seiko 4 verstelgaten (helaas niet voor deze banden, Seiko heeft deze sluiting niet meer in 18mm)
4 Seiko 4 verstelgaten en duikers extensie
5 Ratcheting, geen verstelgaten maar uitschuifbaar